chinchin
07 فروردین 1402 - 10:55

تشکیل کارگروه ویژه ای برای مهار تورم و کنترل بازار در کردستان

سنندج- استاندار کردستان گفت: برای مهار تورم، افزایش تولیدات داخلی و کنترل بازار، کارگروه ویژه ای در استان فعال خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل زارعی‌کوشا روز دوشنبه در جلسه شورای اداری استان کردستان در سنندج اظهار کرد: امیدواریم در سال جدید شاهد تحقق کامل منویات رهبر معظم انقلاب باشیم.

وی افزود: استان کردستان از گذشته‌ها جزو استان‌هایی بوده که نرخ تورم در آن بالا بوده است.

استاندار کردستان تصریح کرد: تقویت تولید یکی از اموری است که می‌تواند به مهار تورم کمک کند و این به دلیل آن است که در تولید ما جایگاه خوبی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: ضعف در نظارت‌ها یکی دیگر از موارد تورم زاست و با وجود تلاش مجموعه‌های جهاد کشاورزی و صمت باز هم شاهد کاستی‌های هستیم.

استاندار کردستان اعلام کرد: کارگروه ویژه ای را برای مهار تورم و کنترل بازار تشکیل خواهیم داد.

زارعی کوشا خاطرنشان کرد: سال گذشته کارهای بسیار خوبی در عرصه عمرانی انجام شد و اکنون اعتبارات مناسبی در حساب دستگاه هاست.

وی افزود: بیش از ۴ هزار میلیارد تومان اعتبارات عمرانی به استان در جریان سفر رئیس جمهوری به استان اختصاص یافت و مردم باید نتایج این مهم را ببینند.

استاندار کردستان اظهار کرد: راه آهن، پروژه‌های آبخیزداری و حوزه وزارت نیرو در سال جاری به بهره برداری برسد.

زارعی کوشا افزود: نیازمند حمایت و همراهی مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی همچون سنوات گذشته هستیم.

وی افزود: تأکید بر تجلیل از خانواده معزز شهدا و برگزاری یک دیدار هفتگی با این بزرگواران و یک روز دیدار مردمی از جمله مواردی است که همه مدیران استان باید مدنظر داشته باشند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1111762